من شهر حکمتم و علی در آن است بیداری اول راه است! تمام تلاش قدرت‌های استکباری بر این است که بر تحولات منطقه مسلط شوند؛ اما این بیداری اسلامی تمام‌شدنی نیست و این حرکت رو به جلو، بازگشتی به عقب نخواهد داشتنهایت و آینده این حرکت، به نفع مردم منطقه خواهد بود؛ اما آنان باید کاملاً هوشیار و مراقب باشند زیرا دشمن برای منحرف کردن این حرکت، در کمین نشسته است. داوری منصفانه قضایای کنونی منطقه به‌ویژه در این سه کشور، نشان می‌دهد، قدرت‌های غربی به مردم ظلم کرده‌اند و جنایتکار و مقصر غیرقابل اغماض هستند. جمهوری اسلامی ایران برخلاف خواسته قدرت‌های استکباری، در قبال تحولات منطقه یک تماشاگر بی‌‌اعتنا نیست و ملت، دولت و نخبگان سیاسی ایران در برابر این اقدامات ظالمانه مستکبران، تماشاگر نخواهند بود. .

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 8 خرداد 1390
یک روزنامه مصری از حضور نداشتن دیکتاتور مخلوع این کشور در بیمارستان بین المللی شرم الشیخ و سکوت شورای عالی نظامی حاکم بر مصر در این باره خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الوفد مصر، حسنی مبارک توانسته است با استفاده از یک فروند بالگرد از بیمارستان بین المللی شرم الشیخ به مقصد نامعلومی فرار کند.

به نوشته این روزنامه، انتشار این خبر در روزهایی که مبارک باید بر اساس حکم دادگاه حبس شود، جنجال بسیاری در بین مردم مصر به راه انداخته است.

این در حالی است که شورای عالی نظامی حاکم بر مصر تاکنون در این باره سکوت کرد و هیچ واکنشی به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم از طریق شبکه های اجتماعی نداشته است.

خبر فرار مبارک در حالی از سوی رسانه های مصری مطرح شده است که مردم منطقه جنوب سینا روز گذشته با برگزاری تظاهراتی در برابر بیمارستان بین المللی شرم الشیخ خواستار تسریع محاکمه وی شده بودند.

طبقه بندی: مصر،  خبر، 
ارسال توسط لیلا .
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهداء
موضوعی حدیث
دانشنامه مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سور قرآنی
همراه با قرآن
دانشنامه عاشورا
دفاع مقدس
ذکر هفته
یادگار انقلاب

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic