من شهر حکمتم و علی در آن است بیداری اول راه است! تمام تلاش قدرت‌های استکباری بر این است که بر تحولات منطقه مسلط شوند؛ اما این بیداری اسلامی تمام‌شدنی نیست و این حرکت رو به جلو، بازگشتی به عقب نخواهد داشتنهایت و آینده این حرکت، به نفع مردم منطقه خواهد بود؛ اما آنان باید کاملاً هوشیار و مراقب باشند زیرا دشمن برای منحرف کردن این حرکت، در کمین نشسته است. داوری منصفانه قضایای کنونی منطقه به‌ویژه در این سه کشور، نشان می‌دهد، قدرت‌های غربی به مردم ظلم کرده‌اند و جنایتکار و مقصر غیرقابل اغماض هستند. جمهوری اسلامی ایران برخلاف خواسته قدرت‌های استکباری، در قبال تحولات منطقه یک تماشاگر بی‌‌اعتنا نیست و ملت، دولت و نخبگان سیاسی ایران در برابر این اقدامات ظالمانه مستکبران، تماشاگر نخواهند بود. .

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 13 تیر 1390

 هفته نامه آلمانی"دیر شبیگل"با اعلام این خبر، خاطرنشان کرد: دولت آلمان پس از سالها ممنوعیت فروش سلاحهای سنگین به این کشور بالغ بر 200 تانک مدرن از تراز"لیوبارد"را به عربستان می فروشد.

این هفته نامه به نقل از یک منبع آگاه نظامی امنیتی در آلمان در ادامه تاکید کرد: کمیسیون امنیتی فدرال هفته گذشته با فروش این تانکها موافقت کرد.

از سوی دیگر منابع خبری عربستان از انعقاد قرارداد 60 میلیاردی این کشور با امریکا برای خرید سلاح از ایالات متحده خبر دادند.

گفتنی است در ماههای اخیر نظامیان عربستان سعودی با ورود به بحرین، غیرنظامیان این کشور را با سلاحهای غربی به خاک و خون کشیدند.
طبقه بندی: حجاز، 
ارسال توسط لیلا .
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهداء
موضوعی حدیث
دانشنامه مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سور قرآنی
همراه با قرآن
دانشنامه عاشورا
دفاع مقدس
ذکر هفته
یادگار انقلاب

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات