من شهر حکمتم و علی در آن است بیداری اول راه است! تمام تلاش قدرت‌های استکباری بر این است که بر تحولات منطقه مسلط شوند؛ اما این بیداری اسلامی تمام‌شدنی نیست و این حرکت رو به جلو، بازگشتی به عقب نخواهد داشتنهایت و آینده این حرکت، به نفع مردم منطقه خواهد بود؛ اما آنان باید کاملاً هوشیار و مراقب باشند زیرا دشمن برای منحرف کردن این حرکت، در کمین نشسته است. داوری منصفانه قضایای کنونی منطقه به‌ویژه در این سه کشور، نشان می‌دهد، قدرت‌های غربی به مردم ظلم کرده‌اند و جنایتکار و مقصر غیرقابل اغماض هستند. جمهوری اسلامی ایران برخلاف خواسته قدرت‌های استکباری، در قبال تحولات منطقه یک تماشاگر بی‌‌اعتنا نیست و ملت، دولت و نخبگان سیاسی ایران در برابر این اقدامات ظالمانه مستکبران، تماشاگر نخواهند بود. .

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 2 تیر 1390

به گزارش گروه اخبار صوتی و تصویری ایرنا، شب گذشته صدای تیر اندازیهای سنگین در شهر 'معلا' در استان عدن به گوش رسید و گروهی از افراد مسلح خیابانهای این شهر را بستند.
در همین حال منابع آگاه در شهر 'كریتر' در استان عدن هم اعلام كردند عقب نشینی غیر منتظره نیروهای امنیتی از خیابانهای این شهر با صدای تیراندازیهای شدید همراه بود.
در محله های 'الاحمدی' و 'العریش' این شهر هم كه صدای تیراندازی شدید به گوش می رسد، برق كاملا قطع شد.
منابع آگاه به شبكه الجزیره گفتند پادگان 'بدر' كه مقر استقرار تیپ 39 زرهی ارتش یمن است طی ساعات اخیر شاهد تشنج و نا آرامی است زیرا عده ای از افسران و سربازان دستورات فرماندهان خود را اطاعت نمی كنند.
فرماندهی منطقه جنوبی در شهر 'خور مكسر' در استان عدن كه هوادار علی عبدالله صالح است در صدد اعزام افسران و سربازان به خطوط مقدم درگیری با انقلابیون بود كه صدها تن از این افسران و سربازان با برگزاری تظاهرات، عزیمت به جبهه های جنگ در استان 'ابین' در جنوب یمن را غیر قابل قبول توصیف كردند.
یك منبع آگاه در یمن هم اعلام كرد علی عبدالله صالح كه گفته شده بود روز جمعه از عربستان به یمن باز می گردد در آینده نزدیك از عربستان خارج نمی شود. صالح كه به همراه چند تن از مقامهای نظام خود حدود 20 روز پیش هدف عملیات انفجار قرار گرفته بود در عربستان تحت درمان قرار دارد
.
طبقه بندی: یمن،  خبر، 
ارسال توسط حامد .
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهداء
موضوعی حدیث
دانشنامه مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سور قرآنی
همراه با قرآن
دانشنامه عاشورا
دفاع مقدس
ذکر هفته
یادگار انقلاب

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات