من شهر حکمتم و علی در آن است بیداری اول راه است! تمام تلاش قدرت‌های استکباری بر این است که بر تحولات منطقه مسلط شوند؛ اما این بیداری اسلامی تمام‌شدنی نیست و این حرکت رو به جلو، بازگشتی به عقب نخواهد داشتنهایت و آینده این حرکت، به نفع مردم منطقه خواهد بود؛ اما آنان باید کاملاً هوشیار و مراقب باشند زیرا دشمن برای منحرف کردن این حرکت، در کمین نشسته است. داوری منصفانه قضایای کنونی منطقه به‌ویژه در این سه کشور، نشان می‌دهد، قدرت‌های غربی به مردم ظلم کرده‌اند و جنایتکار و مقصر غیرقابل اغماض هستند. جمهوری اسلامی ایران برخلاف خواسته قدرت‌های استکباری، در قبال تحولات منطقه یک تماشاگر بی‌‌اعتنا نیست و ملت، دولت و نخبگان سیاسی ایران در برابر این اقدامات ظالمانه مستکبران، تماشاگر نخواهند بود. .

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 2 تیر 1390
جمعیت یاران انقلاب 14 فوریه:

 جمعیت یاران انقلاب 14 فوریه بحرین در بیانیه‌ای به مناسبت شهادت یك بحرینی اعلام كرد كه انقلاب این كشور تا سقوط رژیم پادشاهی آل‌خلیفه ادامه می‌یابد.

                                     

به گزارش فارس، جمعیت یاران انقلاب 14 فوریه بحرین با اشاره به ادامه جنایتهای رژیم آل خلیفه علیه مردم تاكید كرد، این جنایتها سقف خواسته های مردم بحرین را بالا می برد، و مردم اكنون به نقطه بدون بازگشت رسیده‌اند.

به گزارش العالم، جمعیت یاران انقلاب 14 فوریه بحرین، در بیانیه‌ای به مناسبت شهادت یك شهروند بحرینی دیگر بر اثر شكنجه، تاكید كرد: طی این روزها دو تن از شهروندان قهرمان كشورمان به شهادت رسیدند. شهید اول "جابر العلیوات " 43ساله از روستای المصلی بود كه بر اثر شكنجه های شدید، یك روز پس از رهایی از بازداشت، به شهادت رسید. "حاج حسن الستری "، پیرمرد 70ساله بحرینی دومین نفری بود كه بامداد یك ‎شنبه در منطقه النویدرات پس از نماز صبح هنگام خروج از مسجد مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفت و شهید شد.

در این بیانیه تاكید شده است: شهادت شمار بیشتری از مردم بحرین و بالا رفتن شمار قربانیان، سقف خواسته‌های آنها را بالا می‌برد، مردم ما به نقطه غیرقابل بازگشت رسیده‌اند، و از تداوم انقلاب خود تا سقوط رژیم دیكتاتوری آل خلیفه در بحرین دست برنخواهند داشت.

این جمعیت، پادشاه بحرین را مسئول این جنایات دانست و بر ضرورت محاكمه اعضای رژیم آل خلیفه به عنوان جنایتكار جنگی تاكید كرد.

جمعیت یاران انقلاب 14 فوریه در بحرین افزود: پادشاه بحرین همچون صدام حسین و باند بعثی او كه به كشتار مردم عراق می‌پرداخت، مردم كشورش را ترور می‌كند و این جنایات هولناك علیه ملت بحرین نشانه آشكار سقوط اخلاقی و سیاسی دیكتاتور و ارتكاب شنیع‌ترین جنایات است.

در این بیانیه با بیان اینكه شمار شهدای انقلاب مردم بحرین، به بیش از 100 نفر رسیده، تاكید شده است: شهادت مردم انقلابی بحرین زیر شكنجه یا در جریان حملات سركوبگران نیروهای اشغالگر سعودی و بحرینی همچنان ادامه دارد، و در روزها و ماه های آتی، جنایات بیشتر حكام آل خلیفه علیه مردم فاش خواهد شد.

این بیانیه می افزاید: دولت آمریكا و كاخ سفید حماقت‌های بزرگی در خاورمیانه و بویژه بحرین با دفاع از رژیم استبدادی و دیكتاتوری آل خلیفه و لشكركشی نیروهای اشغالگر سعودی به كشورمان مرتكب شدند، اما این امر در آینده بازتاب منفی برای آمریكا به همراه خواهد داشت.

در پایان این بیانیه آمده است: درخواست‌های دروغین گفت‌وگو از سوی رژیم، انقلاب مردمی را متوقف نخواهد كرد و ما همچنان به تظاهرات و مقاومت تا سقوط حكام طاغوتی و تحقق خواسته‌های ملت ادامه می‌دهیم.طبقه بندی: بحرین، 
ارسال توسط حامد .
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهداء
موضوعی حدیث
دانشنامه مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سور قرآنی
همراه با قرآن
دانشنامه عاشورا
دفاع مقدس
ذکر هفته
یادگار انقلاب

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic