من شهر حکمتم و علی در آن است بیداری اول راه است! تمام تلاش قدرت‌های استکباری بر این است که بر تحولات منطقه مسلط شوند؛ اما این بیداری اسلامی تمام‌شدنی نیست و این حرکت رو به جلو، بازگشتی به عقب نخواهد داشتنهایت و آینده این حرکت، به نفع مردم منطقه خواهد بود؛ اما آنان باید کاملاً هوشیار و مراقب باشند زیرا دشمن برای منحرف کردن این حرکت، در کمین نشسته است. داوری منصفانه قضایای کنونی منطقه به‌ویژه در این سه کشور، نشان می‌دهد، قدرت‌های غربی به مردم ظلم کرده‌اند و جنایتکار و مقصر غیرقابل اغماض هستند. جمهوری اسلامی ایران برخلاف خواسته قدرت‌های استکباری، در قبال تحولات منطقه یک تماشاگر بی‌‌اعتنا نیست و ملت، دولت و نخبگان سیاسی ایران در برابر این اقدامات ظالمانه مستکبران، تماشاگر نخواهند بود. .

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 1 تیر 1390

 

 

 

 گزارش روز سه شنبه خبرگزاری دولتی بحرین ، بر اساس دستور شاه این كشور وزارت توسعه اجتماعی بحرین به وزارت حقوق بشر و توسعه اجتماعی تغییر داده شد و 'فاطمه البلوشی' به عنوان وزیر این وزارتخانه منصوب گردید.
البلوشی در سال 2005 به عنوان دومین وزیر زن در تاریخ بحرین به عنوان وزیر وزارت توسعه اجتماعی منصوب شده بود.
بر اساس گزارش خبرگزاری بحرین ، وزاراتخانه جدید با داشتن چند شعبه و معاونت ، به بررسی مسایل حقوقی، توافقنامه ها و گزارشات حقوق بشر در بحرین خواهد پرداخت.
تاسیس وزارت حقوق بشر و توسعه اجتماعی در بحرین در حالی صورت می گیرد كه نظامیان بحرینی با حمایت ارتش سعودی همچنان به سركوب و بازداشت معترضان در این كشور ادامه می دهد.
دولت بحرین در سه ماه گذشته با یورش به میدان 'لولو' مركز تجمع معترضین این كشور و كشتار اعتراض كنندگان ، سركوبهای خونین در بحرین را آغاز كرد.
با وجود اعتراضات متعدد نهادهای حقوق بشر بین المللی به دولت بحرین به منظور خاتمه دادن به جو خفقان و سركوب ، رژیم منامه همچنان به اقدامات ضد انسانی خود ادامه می دهد.
بسیاری از منابع آگاه تاكید كردند كه دولت بحرین با استفاده از نظامیان سعودی شبانه به منازل شهروندان این كشور حمله كرده و افراد متعددی را بازداشت و روانه زندان می كند .
از سوی دیگر نهادهای حقوق بشر از رفتار ماموران امنیتی و پلیس بحرین با زندانیان ابراز نگرانی كرده و اعلام نموده اند كه بسیاری از دستگیر شدگان تحت شكنجه قرار می گیرند.
دو ماه پیش چند نفر از كسانیكه توسط نیروهای امنیتی بحرین در جریان اعتراضات مردمی دستگیر شده بودند، زیر شكنجه ماموران زندان جان باختند و اجساد آنان به خانواده هایشان تحویل شد.
رهبران مخالفان دولت بحرین از وضعیت بازداشت شدگان ابراز نگرانی كرده و اعلام نموده اند كه ممكن است تعداد بیشتری از زندانیان در زیر شكنجه جان داده باشند .
طبقه بندی: بحرین، 
ارسال توسط حامد .
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهداء
موضوعی حدیث
دانشنامه مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سور قرآنی
همراه با قرآن
دانشنامه عاشورا
دفاع مقدس
ذکر هفته
یادگار انقلاب

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات