من شهر حکمتم و علی در آن است بیداری اول راه است! تمام تلاش قدرت‌های استکباری بر این است که بر تحولات منطقه مسلط شوند؛ اما این بیداری اسلامی تمام‌شدنی نیست و این حرکت رو به جلو، بازگشتی به عقب نخواهد داشتنهایت و آینده این حرکت، به نفع مردم منطقه خواهد بود؛ اما آنان باید کاملاً هوشیار و مراقب باشند زیرا دشمن برای منحرف کردن این حرکت، در کمین نشسته است. داوری منصفانه قضایای کنونی منطقه به‌ویژه در این سه کشور، نشان می‌دهد، قدرت‌های غربی به مردم ظلم کرده‌اند و جنایتکار و مقصر غیرقابل اغماض هستند. جمهوری اسلامی ایران برخلاف خواسته قدرت‌های استکباری، در قبال تحولات منطقه یک تماشاگر بی‌‌اعتنا نیست و ملت، دولت و نخبگان سیاسی ایران در برابر این اقدامات ظالمانه مستکبران، تماشاگر نخواهند بود. .

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 31 خرداد 1390

حكومت نیابتی آمریكا در یمن سرنگون شده است

استان صعده در شمال یمن، شاهد تظاهرات گسترده مردمی در راستای حمایت از انقلاب مسالمت‌آمیز مردمی و ضرورت تحقق اهداف آن بود.

در بیانیه حوثی‌ها آمده است: تظاهرات‌كنندگان علیه دخالت‌های خارجی كه هر روز در یمن صورت می‌گیرد و برخی از همین طرف‌های خارجی بدلیل منافع خود با فریبكاری تلاش می‌كنند تا خود را در كنار انقلاب مردمی یمن قرار دهند، شعار سردادند و تاكید كردند كه یمن نیازی به این دخالت‌های خارجی ندارد.

تظاهرات‌كنندگان با صدور بیانیه‌ای اعلام كردند: همچنان به آرمان‌های انقلاب خود و خون‌های شهداء و زخمی‌های یمنی كه در میدان‌های "التغییر " و "الحریة" پایبندند و به مبارزه مسالمت‌آمیز تا تحقق مطالبات مردم یمن و نابودی و سرنگونی افراد ظالم و فاسد ادامه خواهند داد و هرچه كه قدر كه این مبارزه ادامه یابد، از پای نخواهند نشست.

تظاهرات‌كنندگان، پلاكاردهایی در دست داشتند كه روی آنها نوشته شده بود: «مرگ بر آمریكا، مرگ بر اسرائیل، لعنت بر یهود، اسلام پیروز است»، «آمریكا دشمن ملت‌هاست و جنگ افروز است» و «سرنگونی رژیم یعنی سرنگونی دولت نیابتی آمریكا».
طبقه بندی: یمن،  خبر، 
ارسال توسط لیلا .
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهداء
موضوعی حدیث
دانشنامه مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سور قرآنی
همراه با قرآن
دانشنامه عاشورا
دفاع مقدس
ذکر هفته
یادگار انقلاب

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic