من شهر حکمتم و علی در آن است بیداری اول راه است! تمام تلاش قدرت‌های استکباری بر این است که بر تحولات منطقه مسلط شوند؛ اما این بیداری اسلامی تمام‌شدنی نیست و این حرکت رو به جلو، بازگشتی به عقب نخواهد داشتنهایت و آینده این حرکت، به نفع مردم منطقه خواهد بود؛ اما آنان باید کاملاً هوشیار و مراقب باشند زیرا دشمن برای منحرف کردن این حرکت، در کمین نشسته است. داوری منصفانه قضایای کنونی منطقه به‌ویژه در این سه کشور، نشان می‌دهد، قدرت‌های غربی به مردم ظلم کرده‌اند و جنایتکار و مقصر غیرقابل اغماض هستند. جمهوری اسلامی ایران برخلاف خواسته قدرت‌های استکباری، در قبال تحولات منطقه یک تماشاگر بی‌‌اعتنا نیست و ملت، دولت و نخبگان سیاسی ایران در برابر این اقدامات ظالمانه مستکبران، تماشاگر نخواهند بود. .

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 31 خرداد 1390

حماس: اظهارات عباس به ضرر منافع ملی فلسطین است

"سامی ابوزهری" در گفت‌وگویی گفت: اظهارات "محمود عباس" متضمن اتهامات بی‌پایه و اساس است و اینگونه سخنان به منافع ملی و تلاش‌های آشتی ملی ضربه می‌زند.

وی از مقامات قاهره خواست تا به این اظهارات كه تلاش‌های مربوط به نهایی كردن آشتی ملی را بی‌ثمر می‌گذارد، پایان بخشند.

عباس عصر دیروز ـ سی‏ام خرداد ماه ـ در برنامه زنده شبكه "ال بی سی" لبنان گفت: انتخاب نخست وزیر دولت آتی حق من است و من باید بگویم كه چه كسی بایستی نخست وزیر باشد، باید سلام فیاض ریاست این دولت را بر عهده بگیرد.

وی افزود: من مسئول تشكیل دولت هستم و آن را طبق میل و خواسته خودم تشكیل می‌دهم، این دولت باید تصویرگر سیاست‌هایم باشد، من در قبال شكست آن پاسخ‌گو خواهم بود.

عباس یادآور شد: این دولت در مقابل من سوگند یاد می‌كند و از پارلمان رای اعتماد نخواهد گرفت، چرا كه یك دولت انتقالی به شمار می‌رود و این بدان معناست دولت مذكور مستقیما تحت نظر و تابع من است، شاید پس از گذشت چندین ماه به مجلس قانونگذاری معرفی گردد.

وی گفت كه به بازداشت‌ها ادامه می‌دهد و در این زمینه با كسی تعارف ندارد و مدعی شد: این اقدام به خاطر سه مسئله صورت می‌گیرد، قاچاق اسلحه، پولشویی و قاچاق مواد منفجره و محال است كه كسی را به خاطر افكار و اندیشه‌ها و گرایشات سیاسی‌اش بازداشت كنم، شرط می‌بندم یك نفر پیدا نمی‌شود كه به خاطر دلایل دیگر بازداشت شده باشد.

رهبر جنبش فتح در خصوص مذاكرات نیز اظهار داشت: من از مذاكرات حمایت می‌كنم و به موازات تداوم مذاكره به سازمان ملل مراجعه خواهم كرد، تاكنون چندین پیشنهاد به ما ارائه شده است و ما آنها را مورد بررسی قرار داده و نظر قطعی خود را نسبت به آنها اعلام كرده‌ایم، ولی اسرائیلی‌ها با هیچ یك از آنها؛ به ویژه شهرك‌سازی موافقت نكردند.

رئیس انتصابی تشكیلات خودگردان فلسطین بار دیگر ضمن مخالفت با مبارزه مسلحانه، مدعی شد: مبارزه مسلحانه خانه ما را ویران كرد و كشور را به تباهی كشید، از این رو با انتفاضه مخالفم.
طبقه بندی: فلسطین، 
ارسال توسط لیلا .
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهداء
موضوعی حدیث
دانشنامه مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سور قرآنی
همراه با قرآن
دانشنامه عاشورا
دفاع مقدس
ذکر هفته
یادگار انقلاب

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات