من شهر حکمتم و علی در آن است بیداری اول راه است! تمام تلاش قدرت‌های استکباری بر این است که بر تحولات منطقه مسلط شوند؛ اما این بیداری اسلامی تمام‌شدنی نیست و این حرکت رو به جلو، بازگشتی به عقب نخواهد داشتنهایت و آینده این حرکت، به نفع مردم منطقه خواهد بود؛ اما آنان باید کاملاً هوشیار و مراقب باشند زیرا دشمن برای منحرف کردن این حرکت، در کمین نشسته است. داوری منصفانه قضایای کنونی منطقه به‌ویژه در این سه کشور، نشان می‌دهد، قدرت‌های غربی به مردم ظلم کرده‌اند و جنایتکار و مقصر غیرقابل اغماض هستند. جمهوری اسلامی ایران برخلاف خواسته قدرت‌های استکباری، در قبال تحولات منطقه یک تماشاگر بی‌‌اعتنا نیست و ملت، دولت و نخبگان سیاسی ایران در برابر این اقدامات ظالمانه مستکبران، تماشاگر نخواهند بود. .

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 29 خرداد 1390
رئیس دادگاه استیناف قاهره از احتمال محاکمه دیکتاتور مخلوع مصر در شرم الشیخ به علت مسائل امنیتی و بیماری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، "عبدالعزیز عمر" رئیس دادگاه استیناف قاهره شب گذشته در گفتگو با العربیه اظهار داشت: این امکان وجود دارد که مکان محاکمه مبارک در ماه آگوست (مردادماه) به علت مسائل امنیتی و بیماری وی  از قاهره به شرم الشیخ منتقل شود.

وی تاکید کرد: البته نظر وزیر دادگستری مصر با توجه به اینکه این مسئله از اختیارات وی محسوب می شود، در انتقال مکان محاکمه مبارک تعیین کننده است.

وی با اشاره به اینکه "احمد رفعت" قاضی مصری ریاست دادگاه محاکمه مبارک را بر عهده دارد، افزود: در صورت مرگ هر کدام از متهمین در جریان محاکمه اتهامات جنایی از آنان ساقط می شود.

رئیس دادگاه استیناف قاهره در ادامه افزود: فشارهای مردمی در زمینه محکومیت مبارک البته ممکن است در نهایت بر رای قاضی دادگاه تاثیر بگذارد.
طبقه بندی: مصر،  خبر، 
ارسال توسط لیلا .
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهداء
موضوعی حدیث
دانشنامه مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سور قرآنی
همراه با قرآن
دانشنامه عاشورا
دفاع مقدس
ذکر هفته
یادگار انقلاب

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic