من شهر حکمتم و علی در آن است بیداری اول راه است! تمام تلاش قدرت‌های استکباری بر این است که بر تحولات منطقه مسلط شوند؛ اما این بیداری اسلامی تمام‌شدنی نیست و این حرکت رو به جلو، بازگشتی به عقب نخواهد داشتنهایت و آینده این حرکت، به نفع مردم منطقه خواهد بود؛ اما آنان باید کاملاً هوشیار و مراقب باشند زیرا دشمن برای منحرف کردن این حرکت، در کمین نشسته است. داوری منصفانه قضایای کنونی منطقه به‌ویژه در این سه کشور، نشان می‌دهد، قدرت‌های غربی به مردم ظلم کرده‌اند و جنایتکار و مقصر غیرقابل اغماض هستند. جمهوری اسلامی ایران برخلاف خواسته قدرت‌های استکباری، در قبال تحولات منطقه یک تماشاگر بی‌‌اعتنا نیست و ملت، دولت و نخبگان سیاسی ایران در برابر این اقدامات ظالمانه مستکبران، تماشاگر نخواهند بود. .

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 25 خرداد 1390
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) در دیدار با شیخ الازهر وحدت میان مصری ها را برای امنیت این کشور ضروری دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه محیط، "خالد مشعل" در دیدار با "احمد الطیب" گفت: مردم مصر وحدت خود را حفظ کنند و اختلافات را کنار گذارند و مسلمانان و مسیحیان در راستای حمایت از امنیت ملی مصر و پاسداشت آن گام بردارند.

رئیس دفتر سیاسی حماس از نقش مصر در حمایت از آرمانهای مردم فلسطین، برپایی دولت مستقل به پایتختی بیت المقدس و توافقنامه آشتی ملی تمجید کرد.

از سوی دیگر "احمد الطیب" گفت: گروههای فلسطینی باید گامهای عملی برای تحقق آشتی ملی فلسطینی به عمل آورند تا دولت واحدی به پایتختی بیت المقدس تشکیل دهند.

وی افزود: توافقنامه آشتی ملی اثرات زیادی درآینده نزدیک بر امت اسلامی خواهد داشت و دشمنان امت را در رسیدن به اهدافشان ناکام خواهد گذاشت.

شایان ذکر است که اخیرا توافقنامه آشتی ملی میان رهبران فتح و حماس به امضا رسید. مصر درامضای این توافقنامه نقش به سزایی داشت.
طبقه بندی: مصر،  خبر، 
ارسال توسط راضیه .
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهداء
موضوعی حدیث
دانشنامه مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سور قرآنی
همراه با قرآن
دانشنامه عاشورا
دفاع مقدس
ذکر هفته
یادگار انقلاب

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic