من شهر حکمتم و علی در آن است بیداری اول راه است! تمام تلاش قدرت‌های استکباری بر این است که بر تحولات منطقه مسلط شوند؛ اما این بیداری اسلامی تمام‌شدنی نیست و این حرکت رو به جلو، بازگشتی به عقب نخواهد داشتنهایت و آینده این حرکت، به نفع مردم منطقه خواهد بود؛ اما آنان باید کاملاً هوشیار و مراقب باشند زیرا دشمن برای منحرف کردن این حرکت، در کمین نشسته است. داوری منصفانه قضایای کنونی منطقه به‌ویژه در این سه کشور، نشان می‌دهد، قدرت‌های غربی به مردم ظلم کرده‌اند و جنایتکار و مقصر غیرقابل اغماض هستند. جمهوری اسلامی ایران برخلاف خواسته قدرت‌های استکباری، در قبال تحولات منطقه یک تماشاگر بی‌‌اعتنا نیست و ملت، دولت و نخبگان سیاسی ایران در برابر این اقدامات ظالمانه مستکبران، تماشاگر نخواهند بود. .

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 25 خرداد 1390

نخست وزیر منتخب مردم فلسطین با اشاره به صبر و ایستادگی مردم نوار غزه و فشارهای افکار عمومی بر رژیم صهیونیستی و حامیان آن تاکید کرد محاصره نوار غزه عملا شکست خورده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فلسطینی "سما"، "اسماعیل هنیه" گفت : روزهای آینده شاهد جلسات گفتگو میان فتح و حماس در قاهره برای حل و فصل مشکلات باقیمانده خواهیم بود و امیدواریم که آشتی ملی هر چه سریع تر به نتیجه برسد.

وی افزود : ما قوی تر از محاصره ای هستیم که فروپاشی آن آشکار شده است، از مجامع بین المللی می خواهیم که در راستای پایان محاصره غزه و بازگشایی گذرگاهها اقدام فوری انجام دهند.

هنیه تصریح کرد: گزارشهای بین المللی نشان می دهد محاصره شکست خورده است و دولت منتخب و مردم فلسطین، آن را ناکام گذاشته اند.

نخست وزیر منتخب مردم فلسطین تصریح کرد: ما از مصر به خاطر تلاشهایش در بازگشایی گذرگاه رفح قدردانی می کنیم، اما این موضوعی نیست که ما انتظار آن را داشتیم، بلکه گذرگاه باید بدون هیچ قید و شرطی باز باشد.ارسال توسط راضیه .
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهداء
موضوعی حدیث
دانشنامه مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سور قرآنی
همراه با قرآن
دانشنامه عاشورا
دفاع مقدس
ذکر هفته
یادگار انقلاب

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات