من شهر حکمتم و علی در آن است بیداری اول راه است! تمام تلاش قدرت‌های استکباری بر این است که بر تحولات منطقه مسلط شوند؛ اما این بیداری اسلامی تمام‌شدنی نیست و این حرکت رو به جلو، بازگشتی به عقب نخواهد داشتنهایت و آینده این حرکت، به نفع مردم منطقه خواهد بود؛ اما آنان باید کاملاً هوشیار و مراقب باشند زیرا دشمن برای منحرف کردن این حرکت، در کمین نشسته است. داوری منصفانه قضایای کنونی منطقه به‌ویژه در این سه کشور، نشان می‌دهد، قدرت‌های غربی به مردم ظلم کرده‌اند و جنایتکار و مقصر غیرقابل اغماض هستند. جمهوری اسلامی ایران برخلاف خواسته قدرت‌های استکباری، در قبال تحولات منطقه یک تماشاگر بی‌‌اعتنا نیست و ملت، دولت و نخبگان سیاسی ایران در برابر این اقدامات ظالمانه مستکبران، تماشاگر نخواهند بود. .

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 25 خرداد 1390

گزارش های رسیده از بحرین حاکی است  که مردم شجاع این کشور برای رسیدن به خواسته های مشروع خود سی و ششمین قربانی را نیز تقدیم انقلاب خود کردند.

"جابر ابراهیم العلوی" که به بنا بر اعلام برخی منابع 43 سال سن داشته است ، دو روز پیش و یک روز پس از آزدی از زندان رژیم آل خلیفه بر اثر شدت جراحات ناشی از شکنجه دژخیمان ََََََََََََآل خلیفه به شهادت رسید.

به این ترتیب نام این شهید بحرینی به عنوان سی و ششمین شهید از آغاز قیام اسلامی مردم بحرین در بهمن سال گذشته به ثبت رسید و سند دیگری شد برای رسوایی کشورهای مدعی ازادی خواهی و حقوق بشر.

به نظر می رسد این هم روشی جدید از سوی حاکمان بحرین است که برای فرار از بار مسوولیت شهادت انقلابیون بحرینی ، بازداشت شدگان را پس از شکنجه تا سرحد مرگ آزاد می کنند تا شهادت آنان را انکار کرده و ادعا کنند که مرگ انقلابیون در بیرون از زندان اتفاق افناده و بنابر علل طبیعی بوده است.
طبقه بندی: بحرین،  خبر، 
ارسال توسط لیلا .
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهداء
موضوعی حدیث
دانشنامه مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سور قرآنی
همراه با قرآن
دانشنامه عاشورا
دفاع مقدس
ذکر هفته
یادگار انقلاب

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات