من شهر حکمتم و علی در آن است بیداری اول راه است! تمام تلاش قدرت‌های استکباری بر این است که بر تحولات منطقه مسلط شوند؛ اما این بیداری اسلامی تمام‌شدنی نیست و این حرکت رو به جلو، بازگشتی به عقب نخواهد داشتنهایت و آینده این حرکت، به نفع مردم منطقه خواهد بود؛ اما آنان باید کاملاً هوشیار و مراقب باشند زیرا دشمن برای منحرف کردن این حرکت، در کمین نشسته است. داوری منصفانه قضایای کنونی منطقه به‌ویژه در این سه کشور، نشان می‌دهد، قدرت‌های غربی به مردم ظلم کرده‌اند و جنایتکار و مقصر غیرقابل اغماض هستند. جمهوری اسلامی ایران برخلاف خواسته قدرت‌های استکباری، در قبال تحولات منطقه یک تماشاگر بی‌‌اعتنا نیست و ملت، دولت و نخبگان سیاسی ایران در برابر این اقدامات ظالمانه مستکبران، تماشاگر نخواهند بود. .

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 24 خرداد 1390

به گزارش  برنا به نقل از القدس العربی، یک منبع آگاه امنیتی اردنی گفت: پادشاه اردن ملک عبدالله دوم و هیات همراهش در سفر به استان الطفیله واقع در جنوب اردن با پرتاب سنگ و شیشه مواجه شدند اما دولت اردن وقوع چنین حادثه ای را تکذیب کرده است.
 بر اساس این گزارش، این منبع امنیتی که خواست نامش فاش نشود، گفت: پادشاه اردن و هیات همراهش در سفر به استان الطفیله (179 کیلومتری جنوب عمان) با پرتاب سنگ تعدادی از جوانان اردنی روبه رو  شدند.

وی افزود: پادشاه و هیات همراه وی از پرتاب شیشه های خالی و سنگ به طرف خود شگفت زده شدند و همین باعث شد که آن ها مقصد خود را به سمت شهر العیس واقع در همان استان تغییر دهند.
 طبقه بندی: اردن،  خبر، 
ارسال توسط احمد .
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهداء
موضوعی حدیث
دانشنامه مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سور قرآنی
همراه با قرآن
دانشنامه عاشورا
دفاع مقدس
ذکر هفته
یادگار انقلاب

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات