من شهر حکمتم و علی در آن است بیداری اول راه است! تمام تلاش قدرت‌های استکباری بر این است که بر تحولات منطقه مسلط شوند؛ اما این بیداری اسلامی تمام‌شدنی نیست و این حرکت رو به جلو، بازگشتی به عقب نخواهد داشتنهایت و آینده این حرکت، به نفع مردم منطقه خواهد بود؛ اما آنان باید کاملاً هوشیار و مراقب باشند زیرا دشمن برای منحرف کردن این حرکت، در کمین نشسته است. داوری منصفانه قضایای کنونی منطقه به‌ویژه در این سه کشور، نشان می‌دهد، قدرت‌های غربی به مردم ظلم کرده‌اند و جنایتکار و مقصر غیرقابل اغماض هستند. جمهوری اسلامی ایران برخلاف خواسته قدرت‌های استکباری، در قبال تحولات منطقه یک تماشاگر بی‌‌اعتنا نیست و ملت، دولت و نخبگان سیاسی ایران در برابر این اقدامات ظالمانه مستکبران، تماشاگر نخواهند بود. .

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 22 خرداد 1390
یکی از مقامات نزدیک به دیکتاتور یمن، وخامت حال وی را تکذیب کرد و افزود: حال صالح خوب است و وضعیت جسمانی وی رو به بهبودی گذاشته است.

به نقل از یونایتد پرس اینترنشنال، این مقام یمنی با اشاره به دیدار خود با وزیر بهداشت یمن در بیمارستان محل درمان "علی عبدالله صالح" در ریاض، اظهار داشت: حال رئیس جمهور رو به بهبودی می رود و هم اکنون در حال گذراندن دوران نقاهت خود است.

این مقام یمنی که نخواست نامش فاش شود، تاکید کرد: بسیاری از وزیران یمنی خواستار دیدار با صالح بودند که به آنان اجازه این کار داده نشد.

این در حالی است که یک منبع یمنی روز گذشته در ریاض (پایتخت عربستان) از وخامت حال دیکتاتور یمن و مشکلات حاد ریوی و تنفسی وی خبر داده بود.

خاطرنشان می شود دیکتاتور یمن در جریان گلوله باران کاخ ریاست جمهوری در صنعا به شدت زخمی شد و به عربستان فرار کرد. گفته می شود 40 درصد از بدن صالح دچار سوختگی شده و یکی از شش های وی نیز از کار افتاده است.ارسال توسط لیلا .
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهداء
موضوعی حدیث
دانشنامه مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سور قرآنی
همراه با قرآن
دانشنامه عاشورا
دفاع مقدس
ذکر هفته
یادگار انقلاب

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات