من شهر حکمتم و علی در آن است بیداری اول راه است! تمام تلاش قدرت‌های استکباری بر این است که بر تحولات منطقه مسلط شوند؛ اما این بیداری اسلامی تمام‌شدنی نیست و این حرکت رو به جلو، بازگشتی به عقب نخواهد داشتنهایت و آینده این حرکت، به نفع مردم منطقه خواهد بود؛ اما آنان باید کاملاً هوشیار و مراقب باشند زیرا دشمن برای منحرف کردن این حرکت، در کمین نشسته است. داوری منصفانه قضایای کنونی منطقه به‌ویژه در این سه کشور، نشان می‌دهد، قدرت‌های غربی به مردم ظلم کرده‌اند و جنایتکار و مقصر غیرقابل اغماض هستند. جمهوری اسلامی ایران برخلاف خواسته قدرت‌های استکباری، در قبال تحولات منطقه یک تماشاگر بی‌‌اعتنا نیست و ملت، دولت و نخبگان سیاسی ایران در برابر این اقدامات ظالمانه مستکبران، تماشاگر نخواهند بود. .

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 21 خرداد 1390

حمله پلیس رژیم اسراییل به مسجد الاقصی

 سخنگوی پلیس رژیم اسراییل در این خصوص گفت که سربازان اسراییلی، وارد این مکان مقدس شدند و با نمازگزاران فلسطینی پس از سنگپرانی آنها به طرف نیروهای امنیتی، درگیر شدند.

وی درخصوص چگونگی آغاز سنگپرانی توضیحی نداد.

3 فلسطینی در جریان این درگیریها بازداشت شدند اما گزارشی از زخمی یا کشته شدن افراد در دست نیست.

سخنگوی مقامات اسلامی که اداره این مسجد را برعهده دارند، گفت که تنها یک یا 2 جوان سنگ پرتاب کردهاند.

این مجتمع که مهمترین مکان مذهبی در قدس (بیت المقدس) است، صحنه درگیریهای خشونتبار بین فلسطینیها و سربازان اسراییلی در جریان اشغال قلمروهای فلسطینی بوده است.

به گفته مقامات امنیتی فلسطینی، نیروهای اسراییلی در این بین 8 فلسطینی از جمله "وصفی کبهه" از مقامات ارشد حماس را در کرانه باختری ربودهاند.

کبهه که در سال 2006 وزیر امور زندانیان در دولت حماس بود، روز جمعه (20 خرداد) از منزلش در شهر جنین در کرانه باختری ربوده شد.

وی از سال 2007 تا سال 2010 در زندانهای اسراییلی محبوس بوده است. رژیم اسراییل از اکتبر سال گذشته (مهر 1389) دستکم 11 سیاستمدار حماس را در کرانه باختری ربوده است.

در همین حال ارتش اسراییل ضمن تایید خبر بازداشت یک نفر در شهر جنین، از ارائه جزئیات بیشتر در این زمینه خودداری کرد.
طبقه بندی: فلسطین،  خبر، 
ارسال توسط لیلا .
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهداء
موضوعی حدیث
دانشنامه مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سور قرآنی
همراه با قرآن
دانشنامه عاشورا
دفاع مقدس
ذکر هفته
یادگار انقلاب

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات