من شهر حکمتم و علی در آن است بیداری اول راه است! تمام تلاش قدرت‌های استکباری بر این است که بر تحولات منطقه مسلط شوند؛ اما این بیداری اسلامی تمام‌شدنی نیست و این حرکت رو به جلو، بازگشتی به عقب نخواهد داشتنهایت و آینده این حرکت، به نفع مردم منطقه خواهد بود؛ اما آنان باید کاملاً هوشیار و مراقب باشند زیرا دشمن برای منحرف کردن این حرکت، در کمین نشسته است. داوری منصفانه قضایای کنونی منطقه به‌ویژه در این سه کشور، نشان می‌دهد، قدرت‌های غربی به مردم ظلم کرده‌اند و جنایتکار و مقصر غیرقابل اغماض هستند. جمهوری اسلامی ایران برخلاف خواسته قدرت‌های استکباری، در قبال تحولات منطقه یک تماشاگر بی‌‌اعتنا نیست و ملت، دولت و نخبگان سیاسی ایران در برابر این اقدامات ظالمانه مستکبران، تماشاگر نخواهند بود. .

تشكل طرفداران انقلاب 14 فوریه بحرین با صدور بیانیه‌ای تأكید كرد، بحرین بعد از لغو حالت فوق العاده به پادگان نظامی عربستان و اردن تبدیل شده است به‏گونه‌ای كه ما شاهد استقرار امنیتی و نظامی گسترده در سراسر بحرین از جمله در شهر "منامه " پایتخت این كشور هستیم.

تشكل طرفداران انقلاب 14 فوریه بحرین در آخرین بیانیه خود كه یك نسخه آن در اختیار خبرگزاری فارس قرار گرفت، اعلام كرد: عربستان سعودی با اعزام نیروهای تقویتی؛ اشغالگری خود در بحرین را شدت بخشیده است به گونه‌ای كه به اعتقاد ناظران و مردم بحرین، شمار این نیروها از 10 هزار نفر همراه با تجهیزات زرهی و تانكهای آنها فراتر می‌رود.

*بحرین به پادگان نظامی عربستان و اردن تبدیل شده است

این بیانیه افزود: بحرین بعد از لغو حالت فوق العاده به پادگان نظامی عربستان و اردن تبدیل شده است به گونه‌ای که امروز و همزمان با انتشار این بیانیه ما شاهد استقرار امنیتی و نظامی گسترده و زیادی در سراسر بحرین از حمله در شهر "منامه " پایتخت این كشور هستیم.

*تضمین جریان نفت ارزان‎قیمت سعودی به آمریكا

تشكل طرفداران 14 فوریه در بیانیه خود آورده است:

*تضمین جریان نفت ارزان‎قیمت سعودی به آمریكا

تشكل طرفداران 14 فوریه در بیانیه خود آورده است: تقویت نیروهای اشغالگر نظامی و امنیتی عربستان سعودی بعد از چراغ سبز آمریكا صورت گرفته است و هدف از باقی ماندن اشغالگران سعودی و نیروهای موسوم به "سپر جزیره " و افزایش سركوبگری و تروریسم آل سعود و آل خلیفه، خاموش كردن و ریشه‎كنی انقلاب مردمی جوانان دلاور و انقلابی است تا از این طریق ادامه حضور نظامی و امنیتی پایگاههای آمریكا در بحرین به منظور تضمین جریان نفت ارزان سعودی به آمریكا تضمین شود؛ آمریكایی كه همچنان خون ملت‌ها و ثروت‌های آنها را می‌مكند و به رژیم‌های دیكتاتور قبیله‌ای و عشیره‌ای در منطقه كمك می‌كند.

* راهپیمایی‌های مسالمت‎آمیز تا اخراج آخرین نظامی اشغالگر ادامه خواهد یافت

این بیانیه درعین حال تاكید كرد: با وجود تقویت نیروهای نظامی و تروریسم و سركوبگری نظامی مداوم در بحرین، تظاهرات مردمی همچنان تا امروز ادامه دارد به گونه‌ای كه در همه روستاهای بحرین، مردم برای بیان مخالفت خود با حضور نظامی و امنیتی نیروهای اشغالگر و متجاوز به خیابانها آمدند و این راهپیمایی‌های مسالمت آمیز و مقاومت ملی و مردمی تا اخراج آخرین نظامی اشغالگر و متجاوز در بحرین و سرنگون كردن رژیم آل خلیفه ادامه خواهد یافت.
تشكل طرفداران انقلاب 14 فوریه همچنین به استقرار افسران اردنی در مراكز پلیس بحرین اشاره كرده است به گونه‌ای كه در هر مركز پلیس هشت افسر اردنی استقرار یافته‌اند.

*سونامی انقلاب آل‌خلیفه را به زباله‌دان تاریخ خواهد فرستاد

این بیانیه تاكید كرده اسـت: بعد از تحولات سیاسی یمن و فرار "علی عبدالله صالح " حاكم این كشور، سعودی‌ها درباره فروپاشی حكومت بحرین دچار نگرانی زیادی شده و نیروهای نظامی تقویتی زیادی را به بحرین برای مقابله با جنبش انقلابی مردم و سونامی انقلاب این كشور اعزام كرده اند؛ سونامی‎ای كه آل خلیفه را به زباله‎دان تاریخ خواهد فرستاد.
این بیانیه به تظاهرات جوانان انقلاب بحرین در منطقه "السنابس " و جزیره "ستره " با وجود حضور گسترده نیروهای اشغالگر سعودی و آل خلیفه و مزدوران آنها و درگیری آنها با تظاهرات كنندگان اشاره كرد و افزود: مردم و جوانان انقلاب بدون توجه به حضور این بزدلان و مزدوران، تظاهرات برگزار كردند و شعار امروز آنها این است كه خواهان سرنگونی شیخ "حمد بن عیسی آل خلیفه " شاه بحرین و "سرنگونی رژیم " او هستند.

*ملت از رژیم آل‌خلیفه خسته شده است

براساس این بیانیه، تظاهرات كنندگان همچنین در رد طرح پیشنهادی رژیم آل خلیفه برای گفت‌وگو با مخالفان شعار "گفت‎وگوی‌ شما دروغی بیش نیست " و "ملت از شما خسته شده است " و "خواهان خروج نیروهای اشغالگر سعودی از بحرین هستیم "، سر دادند.

* طرح آل‌خلیفه برای مصرف داخلی است

این بیانیه با تاكید بر اقدام جوانان انقلاب بحرین و آزادگان و زنان انقلابی این كشور در به شكست كشاندن طرح گفت‌وگوی باطل آل خلیفه از طریق برگزاری تظاهرات برای پنجمین روز متوالی تصریح كرد: طرح این گفت‌وگوی باطل صرفاً برای مصرف داخلی و خارجی ارایه شده است.

*مردم خواهان سرنگونی رژیم هستند نه اصلاحات سیاسی سطحی

وی با اشاره به نظرسنجی تشكل جوانان انقلاب 14 فوریه از مردم معترض در صحنه تاكید كردند: براساس نتایج این نظرسنجی، اكثر پرسش شوندگان اصلاحات سیاسی نمی‌خواهند بلكه خواهان سرنگونی رژیم هستند و می‌گویند كه طرح گفت‌وگوی پیشنهادی دستگاه حاكمه دروغ اندر دروغ است و مردم از این دعوت‌های دروغ و باطل برای گفت‌وگو خسته شده اند و حتی كودكان نیز در این نظرسنجی تاكید كرده اند كه خواهان سرنگونی شیخ حمد هستند و شعار مردم خواهان سرنگونی رژیم هستند؛ سرمی‌دهند.
این نظرسنجی همچنین نشان می‌دهد؛ مردم بحرین این بار و بعد از انتفاضه‌های بزرگ جهان عرب و در نتیجه بیداری اسلامی امكان ندارد كه خواهان اصلاحاتی سطحی همراه با باقی ماندن تحت رژیم آل خلیفه باشند و زمان آن فرا رسیده است كه دیكتاتوریهای قبیله‌ای بروند.

* انقلاب تا تحقق پیروزی ادامه می‌یابد

تشكل طرفداران انقلاب 14 فوریه تاكید كرده است: ما پایدار و ثابت‎قدم نسبت به انقلاب تا پیروزی ادامه می‌دهیم و مردم بحرین به سرنگونی رژیم آل خلیفه بعد از فرار عبدالله صالح دیكتاتور یمن به عربستان بسیار خوشبین هستند.
طبقه بندی: بحرین،  حجاز،  خبر، 
برچسب ها: بیانیه، انقلابیون، 14 فوریه، نفت، راهپیمایی،
ارسال توسط احمد .
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهداء
موضوعی حدیث
دانشنامه مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سور قرآنی
همراه با قرآن
دانشنامه عاشورا
دفاع مقدس
ذکر هفته
یادگار انقلاب

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات