من شهر حکمتم و علی در آن است بیداری اول راه است! تمام تلاش قدرت‌های استکباری بر این است که بر تحولات منطقه مسلط شوند؛ اما این بیداری اسلامی تمام‌شدنی نیست و این حرکت رو به جلو، بازگشتی به عقب نخواهد داشتنهایت و آینده این حرکت، به نفع مردم منطقه خواهد بود؛ اما آنان باید کاملاً هوشیار و مراقب باشند زیرا دشمن برای منحرف کردن این حرکت، در کمین نشسته است. داوری منصفانه قضایای کنونی منطقه به‌ویژه در این سه کشور، نشان می‌دهد، قدرت‌های غربی به مردم ظلم کرده‌اند و جنایتکار و مقصر غیرقابل اغماض هستند. جمهوری اسلامی ایران برخلاف خواسته قدرت‌های استکباری، در قبال تحولات منطقه یک تماشاگر بی‌‌اعتنا نیست و ملت، دولت و نخبگان سیاسی ایران در برابر این اقدامات ظالمانه مستکبران، تماشاگر نخواهند بود. .

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 17 خرداد 1390
 

 این عکس که از دیروز بطور گسترده در رسانه ها مورد استفاده قرار گرفت و از سوی برخی خبرگزاری ها و پایگاه های خبری و روزنامه های داخلی بازنشر شد، نتیجه تلاش های یک گروه گرافیست سعودی بوده است.

این گروه پس از دریافت رهنمودهای لازم از سوی سازمان استخبارات عربستان سعودی، پس از مونتاژ این عکس، اقدام به ارسال آن به رایانامه رسانه های سعودی و یمنی کردند تا وضعیت دیکتاتور یمن را مناسب جلوه دهند.

این در حالی است که گزارش های دریافتی موثق تر، حکایت از آن دارد که ژنرال علی عبدالله صالح، از ناحیه صورت، سر، گردن و سینه دچار جراحت های متعدد شده و چند ترکش از گردن و سینه وی خارج شده است که البته در عکس دروغین منتشرشده چنین جراحاتی دیده نمی شود.
گفته می شود صورت و گردن دیکتاتور یمن نیز دچار سوختگی و جراحت های عمیق شده که طی یک عمل جراحی پلاستیک، تا حدودی ترمیم شده است.
 
معاون وزیر اطلاع رسانی یمن، دو شب پیش، اعلام کرده بود که وی، دچار برخی جراحت ها و خراش های سطحی شده و ظرف چند ساعت در نشستی خبری با حضور خبرنگاران داخلی و خارجی حضور خواهد یافت؛ نشستی که البته به علت ترسناک شدن چهره ژنرال صالح بر اثر سوختگی هرگز برگزار نشد.

 
 
به گزارش مشرق، از سوی دیگر برخی کارشناسان ابراز عقیده کرده اند که علی عبدالله صالح، مجروح نشده و این شایعه، ترفندی از سوی عربستان برای فرار شرافتمندانه وی بوده است. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا پریشب گفت اطلاعات منابع آمریکا، بر عدم حضور ژنرال صالح در زمان و مکان حادثه (حمله موشکی به کاخ ریاست جمهوری یمن) دارد.

انتشار این تصویر دروغین از سوی رسانه های سعودی در شرایطی انجام گرفت که مردم یمن با فرار دیکتاتور این کشور به عربستان، در حال برگزاری مراسمات جشن و پایکوبی و نیز تشکیل شورای دولت انتقالی برای حکومت مردمی جدید هستند.
طبقه بندی: یمن،  تصویر،  خبر، 
ارسال توسط احمد .
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهداء
موضوعی حدیث
دانشنامه مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سور قرآنی
همراه با قرآن
دانشنامه عاشورا
دفاع مقدس
ذکر هفته
یادگار انقلاب

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات