من شهر حکمتم و علی در آن است بیداری اول راه است! تمام تلاش قدرت‌های استکباری بر این است که بر تحولات منطقه مسلط شوند؛ اما این بیداری اسلامی تمام‌شدنی نیست و این حرکت رو به جلو، بازگشتی به عقب نخواهد داشتنهایت و آینده این حرکت، به نفع مردم منطقه خواهد بود؛ اما آنان باید کاملاً هوشیار و مراقب باشند زیرا دشمن برای منحرف کردن این حرکت، در کمین نشسته است. داوری منصفانه قضایای کنونی منطقه به‌ویژه در این سه کشور، نشان می‌دهد، قدرت‌های غربی به مردم ظلم کرده‌اند و جنایتکار و مقصر غیرقابل اغماض هستند. جمهوری اسلامی ایران برخلاف خواسته قدرت‌های استکباری، در قبال تحولات منطقه یک تماشاگر بی‌‌اعتنا نیست و ملت، دولت و نخبگان سیاسی ایران در برابر این اقدامات ظالمانه مستکبران، تماشاگر نخواهند بود. .

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 17 خرداد 1390

به گزارش مشرق به نقل از قدس، وی اعلام كرد: وزارت دادگستری تصمیم گرفته مجددا پرونده قتل یك مهندس اطلاعاتی تونس به نام مروان بن زینب را به جریان اندازد.

مروان بن زینب مهندس دستگاه اطلاعاتی تونس چند سال قبل به جرم نفوذ در دستگاه اطلاعاتی ویژه بن علی كه رابطه تنگاتنگی با دستگاه جاسوسی موساد داشت، ترور شد.

وزارت اطلاعات تونس با صدور اطلاعیه ای خواستار نبش قبر مهندس مروان بن زینب و كالبد شكافی برای مشخص كردن علت مرگ وی شد.

خانواده بن زینب می گویند كه پلیس تونس فرزندشان را به هنگام رانندگی در پایتخت ربوده و او را تا دم مرگ مورد شكنجه و آزار بدنی قرار داده و سپس بدنش را در نزدیكی خط راه آهن شهر الزهراء (جنوب پایتخت) انداخته تا اینگونه وانمود شود وی بر اثر حادثه رانندگی جان خویش را از دست داده است.

رئیس اسبق سازمان اطلاعات تونس در جریان یك برنامه تلویزیونی مستند گفت: بن علی مزدور موساد بود و این رژیم فاسد در كنار فرانسه و آمریكا و رژیم های حامی غرب قرار داشت.
طبقه بندی: خبر،  تونس، 
ارسال توسط احمد .
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهداء
موضوعی حدیث
دانشنامه مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سور قرآنی
همراه با قرآن
دانشنامه عاشورا
دفاع مقدس
ذکر هفته
یادگار انقلاب

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات