من شهر حکمتم و علی در آن است بیداری اول راه است! تمام تلاش قدرت‌های استکباری بر این است که بر تحولات منطقه مسلط شوند؛ اما این بیداری اسلامی تمام‌شدنی نیست و این حرکت رو به جلو، بازگشتی به عقب نخواهد داشتنهایت و آینده این حرکت، به نفع مردم منطقه خواهد بود؛ اما آنان باید کاملاً هوشیار و مراقب باشند زیرا دشمن برای منحرف کردن این حرکت، در کمین نشسته است. داوری منصفانه قضایای کنونی منطقه به‌ویژه در این سه کشور، نشان می‌دهد، قدرت‌های غربی به مردم ظلم کرده‌اند و جنایتکار و مقصر غیرقابل اغماض هستند. جمهوری اسلامی ایران برخلاف خواسته قدرت‌های استکباری، در قبال تحولات منطقه یک تماشاگر بی‌‌اعتنا نیست و ملت، دولت و نخبگان سیاسی ایران در برابر این اقدامات ظالمانه مستکبران، تماشاگر نخواهند بود. .

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 17 خرداد 1390
 

آیت‌الله حسن ممدوحی، عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان این مطلب كه امام خمینی(ره) جامع همه ارزش‌های انسانی بودند، گفت: ایشان با روش و منش خود اخلاقیات را در سیاست وارد كردند و سیاست بیگانه از اخلاق در اندیشه‌های امام راحل جایگاهی ندارد.

وی با ذكر این نكته كه امام(ره) سیاست صحیح را ادامه سیاست پیامبر(ص) و ائمه می‌دانستند، افزود: ایشان در طول رهبری خود، مرزهای اخلاقی را در سیاست رعایت و به سیاستمداران جهان توصیه كردند و اندیشمندان جهان امام را الگویی برای سیاستمداران می‌دانند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به انقلاب اسلامی بیان كرد: انقلاب اسلامی هدیه امام راحل به ملت ایران و مظلومان جهان بود، هدیه‌ای كه ملت‌های جهان به مرور آثار و نتایج آن را لمس كردند.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار كرد: تحولات كنونی در منطقه و بیداری اسلامی یكی از نتایج انقلاب اسلامی است و امام سهم بزرگی در این بیداری اسلامی دارند، حمایت امام از مستضعفین توانست روحیه خودباوری را در آنها زنده كند.

ممدوحی عنوان كرد: امروز موج بیداری نه تنها ملت‌های منطقه بلكه اروپا را نیز درنوردیده است، لذا استكبار جهانی و حامیانش به شدت از این موج بیداری و آثار آن هراسان هستند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: از تأكیدات امام حمایت از ملت فلسطین است، امروز كه موج بیداری اسلامی منطقه را فراگرفته است، وظیفه ملتهای مسلمان در جهت حمایت از این ملت بیشتر است و رژیم صهیونیستی نباید از بیداری اسلامی كنونی احساس آرامش كند.

وی با ذكر اینكه همیشه به اندیشه‌های امام محتاج هستیم، افزود: اندیشه‌های امام راهنمای ما برای یك زندگی سعادتمندانه است، زیرا بیانات ایشان در راستای قرآن و سنت است، امروز سایر ملت‌های جهان نیز علی‌رغم اینكه رسانه‌های استكباری تبلیغات منفی علیه انقلاب و امام می‌كنند، شیفته امام هستند.
طبقه بندی: یادداشت ومقاله، 
ارسال توسط لیلا .
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهداء
موضوعی حدیث
دانشنامه مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سور قرآنی
همراه با قرآن
دانشنامه عاشورا
دفاع مقدس
ذکر هفته
یادگار انقلاب

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic