من شهر حکمتم و علی در آن است بیداری اول راه است! تمام تلاش قدرت‌های استکباری بر این است که بر تحولات منطقه مسلط شوند؛ اما این بیداری اسلامی تمام‌شدنی نیست و این حرکت رو به جلو، بازگشتی به عقب نخواهد داشتنهایت و آینده این حرکت، به نفع مردم منطقه خواهد بود؛ اما آنان باید کاملاً هوشیار و مراقب باشند زیرا دشمن برای منحرف کردن این حرکت، در کمین نشسته است. داوری منصفانه قضایای کنونی منطقه به‌ویژه در این سه کشور، نشان می‌دهد، قدرت‌های غربی به مردم ظلم کرده‌اند و جنایتکار و مقصر غیرقابل اغماض هستند. جمهوری اسلامی ایران برخلاف خواسته قدرت‌های استکباری، در قبال تحولات منطقه یک تماشاگر بی‌‌اعتنا نیست و ملت، دولت و نخبگان سیاسی ایران در برابر این اقدامات ظالمانه مستکبران، تماشاگر نخواهند بود. .

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 16 خرداد 1390
جمعیت الوفاق بزرگترین اپوزسیون شیعه بحرین از یورش نیروهای امنیتی این کشور به مراسم مذهبی شیعیان در منامه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، نیروهای پلیس بحرین در ساعات پایانی شب گذشته به یک مراسم مذهبی شیعیان در روستاهای اطراف منامه پایتخت این کشور یورش بردند.

جمعیت الوفاق بزرگترین اپوزسیون شیعه در بحرین در این رابطه اعلام کرد که نیروهای امنیتی بحرین برای متفرق کردن حاضران در این مراسم مذهبی از گاز اشک آور، گلوله های پلاستیکی و بمب های صوتی استفاده کردند.

این حملات در حالی صورت گرفت که مراسم مذکور کاملا جنبه مذهبی داشت و پس از یورش نیروهای امنیتی برخی از حاضران شعار مرگ بر پادشاه سر دادند و خواستار سرنگونی رژیم آل خلیفه شدند. بر اثر حمله نیروهای امنیتی بحرین تعدادی از معترضین در روستای ستره زخمی شدند و چندین منزل به آتش کشیده شد.
طبقه بندی: بحرین،  خبر، 
ارسال توسط لیلا .
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهداء
موضوعی حدیث
دانشنامه مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سور قرآنی
همراه با قرآن
دانشنامه عاشورا
دفاع مقدس
ذکر هفته
یادگار انقلاب

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات