من شهر حکمتم و علی در آن است بیداری اول راه است! تمام تلاش قدرت‌های استکباری بر این است که بر تحولات منطقه مسلط شوند؛ اما این بیداری اسلامی تمام‌شدنی نیست و این حرکت رو به جلو، بازگشتی به عقب نخواهد داشتنهایت و آینده این حرکت، به نفع مردم منطقه خواهد بود؛ اما آنان باید کاملاً هوشیار و مراقب باشند زیرا دشمن برای منحرف کردن این حرکت، در کمین نشسته است. داوری منصفانه قضایای کنونی منطقه به‌ویژه در این سه کشور، نشان می‌دهد، قدرت‌های غربی به مردم ظلم کرده‌اند و جنایتکار و مقصر غیرقابل اغماض هستند. جمهوری اسلامی ایران برخلاف خواسته قدرت‌های استکباری، در قبال تحولات منطقه یک تماشاگر بی‌‌اعتنا نیست و ملت، دولت و نخبگان سیاسی ایران در برابر این اقدامات ظالمانه مستکبران، تماشاگر نخواهند بود. .

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 10 خرداد 1390
در آخرین تحولات انقلاب لیبی و اوج گیری بحران و مطالبات قیام کنندگان تعدادی از افسران ارشد ارتش این کشور به ایتالیا گریختند تا دیکتاتور خود را بیشتر در تنهایی ببیند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، در جریان یک کنفرانس خبری در رم پایتخت ایتالیا، 8 افسر ارتش لیبی اعلام کردند که ارتش معمر قذافی را ترک کرده اند.

این گروه شامل پنج ژنرال و سرهنگ و یک سرگرد می باشد که در پی افزایش تهدید رژیم معمر قذافی از این کشور گریخته اند.

این نظامیان گفتند که طی چند روز اخیر در حدود 120 افسر و سرباز نیز، ارتش لیبی را ترک کرده و از کشور خارج شده اند.

 این نظامیان در کنفرانس خبری که توسط دولت ایتالیا تدارک دیده شده بود، اعلام کردند که نظامیان فراری در شهر رم بسر می برند. با این حال سفیر لیبی در ایتالیا که او نیز، محل خدمت خود را ترک کرده، اعلام کرد تنها این هشت افسر در شهر رم هستند.

پیشتر تلویزیون العربیه گزارش داده بود که 120 نفر از پرسنل و افسران ارتش لیبی، محل خدمت خود را ترک کرده و به ایتالیا پناهنده شدند.
طبقه بندی: لیبی،  خبر، 
ارسال توسط لیلا .
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهداء
موضوعی حدیث
دانشنامه مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سور قرآنی
همراه با قرآن
دانشنامه عاشورا
دفاع مقدس
ذکر هفته
یادگار انقلاب

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic