من شهر حکمتم و علی در آن است بیداری اول راه است! تمام تلاش قدرت‌های استکباری بر این است که بر تحولات منطقه مسلط شوند؛ اما این بیداری اسلامی تمام‌شدنی نیست و این حرکت رو به جلو، بازگشتی به عقب نخواهد داشتنهایت و آینده این حرکت، به نفع مردم منطقه خواهد بود؛ اما آنان باید کاملاً هوشیار و مراقب باشند زیرا دشمن برای منحرف کردن این حرکت، در کمین نشسته است. داوری منصفانه قضایای کنونی منطقه به‌ویژه در این سه کشور، نشان می‌دهد، قدرت‌های غربی به مردم ظلم کرده‌اند و جنایتکار و مقصر غیرقابل اغماض هستند. جمهوری اسلامی ایران برخلاف خواسته قدرت‌های استکباری، در قبال تحولات منطقه یک تماشاگر بی‌‌اعتنا نیست و ملت، دولت و نخبگان سیاسی ایران در برابر این اقدامات ظالمانه مستکبران، تماشاگر نخواهند بود. .

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 10 خرداد 1390

به گزارش«جوان آنلاین»،در حالی که آل سعود آل خلیفه همچنان بر شیعه کشی در بحرین مشغول بوده و مراجع و علمای قم،نجف و لبنان نسبت به این نسل کشی دژخیمانه واکنش نشان داده و بر ضرورت دفاع جهان اسلام از قیام مردمی و انقلابی ملت بحرین تاکید دارند، هاشمی رفسنجانی تاکنون موضعی در این زمینه اتخاذ نکرده است. 

در حالی که هاشمی رفسنجانی در خطبه ۲۶ تیرماه سال ۸۸ و در ایام فتنه در خطبه های نمازجمعه خود نسبت به کشته شدن مسلمانان کشورچین واکنش نشان داده و هشدارهایی رابه مسئولان این کشور داده بود ،وی تاکنون ترجیح داده است تا به عنوان یکی از مسئولان نظام جمهوری اسلامی ،سکوت معناداری را دردستور کار خود قرار دهد. 

در همین زمینه برخی از تحلیلگران سیاسی بر این باورند که ارتباطات و روابط خانوادگی و دوستانه ای که در دولت کارگزاران توسط برخی شخصیت های سیاسی با آل سعود شکل گرفته نباید منجر به سکوت در زمینه نسل کشی شیعیان بحرین به عنوان یک تکلیف دینی شود. 

تنها جمله آقای هاشمی درباره بحرین که هفته گذشته بیان شد این است: در بحرین که یک مظلمه‌ای است و هیچ پناهی نیز در این دنیا ندارند.

 
طبقه بندی: خبر،  بحرین، 
ارسال توسط احمد .
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهداء
موضوعی حدیث
دانشنامه مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سور قرآنی
همراه با قرآن
دانشنامه عاشورا
دفاع مقدس
ذکر هفته
یادگار انقلاب

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات