من شهر حکمتم و علی در آن است بیداری اول راه است! تمام تلاش قدرت‌های استکباری بر این است که بر تحولات منطقه مسلط شوند؛ اما این بیداری اسلامی تمام‌شدنی نیست و این حرکت رو به جلو، بازگشتی به عقب نخواهد داشتنهایت و آینده این حرکت، به نفع مردم منطقه خواهد بود؛ اما آنان باید کاملاً هوشیار و مراقب باشند زیرا دشمن برای منحرف کردن این حرکت، در کمین نشسته است. داوری منصفانه قضایای کنونی منطقه به‌ویژه در این سه کشور، نشان می‌دهد، قدرت‌های غربی به مردم ظلم کرده‌اند و جنایتکار و مقصر غیرقابل اغماض هستند. جمهوری اسلامی ایران برخلاف خواسته قدرت‌های استکباری، در قبال تحولات منطقه یک تماشاگر بی‌‌اعتنا نیست و ملت، دولت و نخبگان سیاسی ایران در برابر این اقدامات ظالمانه مستکبران، تماشاگر نخواهند بود. .

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 9 خرداد 1390


                          

به گزارش خبرگزاری فرانسه از صنعا یكی از پزشكان یمن گفت:درجریان تظاهرات درمقابل یك مركز پلیس ،‌ افراد پلیس با شلیك به سوی تظاهركنندگان 3 نفر را به ضرب گلوله كشتند و چندین نفر را زخمی كردند كه حال بعضی از زخمی ها وخیم است.
یكی دیگر از منابع بیمارستانی نیزگفت:یك نفر دیگر از تظاهركنندگان در نزدیكی میدان تحریر شهر تعز به ضرب گلوله كشته شد.
یك كمیته محلی از'جوانان انقلاب' اعلام كرد:درحدود 300 نفر از مردم در بیرون یك مركز پلیس اجتماع كرده و آزادی یكی از تظاهركنندگان را كه توسط نیروهای امنیتی دستگیر شده بود،خواستار شده بودند.
این كمیته در ادامه افزود : پلیس درابتدا با شلیك هوایی سعی كرد تظاهركنندگان را متفرق كند ولی با مقاومت مردم ، به شلیك به سوی تظاهركنندگان اقدام كرد.
طبقه بندی: یمن،  خبر، 
ارسال توسط حامد .
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهداء
موضوعی حدیث
دانشنامه مهدویت
تدبر در قرآن
دانشنامه سور قرآنی
همراه با قرآن
دانشنامه عاشورا
دفاع مقدس
ذکر هفته
یادگار انقلاب

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات